TWOJE ZDROWIE TO NASZ PRIORYTET

Klinika SportMed jest miejscem, w którym z pełną odpowiedzialnością podejmujemy się walki o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Pasja, sumienność i doświadczenie pozwalają nam na rzetelną oraz efektywną pracę, w której najważniejszy jesteś TY.

Czytaj więcej

Nasz personel

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Mateusz Wroński

Mateusz Wroński

założyciel Centrum Rehabilitacji Sportmed, doświadczony terapeuta, trener przygotowania motorycznego i lekkiej atletyki, cutman , wykładowca w Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit Academy pasjonat sportu i zdrowia. W chwili obecnej studiuje osteopatię na Polskiej Akademii Medycyny Osteopatynczej (Osteopathie Schule Deutschland. Jest specjalistą w leczeniu urazów oraz ostrych i przewlekłych dolegliwości kręgosłupa, a także w treningu przygotowania motorycznego. W swojej karierze współpracował m.in. z Klubem Sportowym AZS AWF Warszawa, I ligowym klubem siatkówki kobiet AZS UKSW Warszawa, Kadrą Narodową Szabli i Szpady Kobiet, Kadrą Narodową Kendo, Kadrą Narodową Lekkiej Atletyki, był także szefem sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim, oraz głównym terapeutą i trenerem najlepszych w Polsce drużyn Futbolu Amerykańskiego. W pracy terapeuty stosuje techniki dostosowane indywidualnie do klienta zaczynając od technik powięziowych czy stawowych, kończąc na terapii cranio-sacralnej czy wisceralnej. Przez 10 lat wyczynowo trenował biegi sprinterskie, a następnie przez 5 lat futbol amerykański. W tej chwili próbuje swoich sił w MMA.

Mateusz Szpak

Mateusz Szpak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawa kierunku Fizjoterapia, studiów podyplomowych z Psychosomatyki i Somatopsychologi na SWPS , a obecnie student Psychologii na SWPS. Jako fizjoterapeuta doświadczenie zdobywał w prywatnych gabinetach rehabilitacji, a także współpracował m.in. z drużyna piłkarską MKS Polonia Warszawa, z drużynami futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles i Warsaw Dukes, był także fizjoterapeutą Kadry Narodowej Judo. Od kilku lat związany z Centrum Rehabilitacji Sportmed gdzie specjalizuje się w rehabilitacji osób po urazach, operacjach i zabiegach ortopedycznych, zespołach bólowych układu mięśniowo – szkieletowego i kręgosłupa oraz chorobach związanych ze stresem łącząc w terapii ciało, umysł i duszę. Specjalista w ortopedycznym badaniu USG, których interpretacji uczył się od najlepszych lekarzy w Polsce. Ciągle poszerzający swoją wiedzę, z otwartą głową na różne koncepcje stosuje techniki stawowe, mięśniowo – powięziowe, wisceralne, a nawet igłoterapię, klawiterapię czy woskowanie.

Ewelina Sobańska

Ewelina Sobańska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeutka dzieci i niemowląt z powołania. W 2004 roku ukończyła kurs NDT-Bobath, a w 2018 NDT-Bobath Baby, jest również certyfikowanym terapeutą Integracji Sensorycznej II°, oraz PNF. Doświadczenie zawodowe zdobywałm między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, w Przychodni Specjalistycznej dla Dzieci i Młodzieży, w Centrum Mowy i Ruchu Elf , oraz podczas licznych wizyt domowych u najmłodszych pacjentów.

Ilona Brusiło

Ilona Brusiło

Prywatnie mama Basi i pasjonatka biegania, a w szczególności biegów z przeszkodami, w których jest jedną z najlepszych Polek. Lubi uciekać od standardów, obserwować świat i wyłapywać szczegóły, co wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi.

Aleksandra Sulej

Aleksandra Sulej

Na swoim koncie ma następujące kursy: Doradca dietetyczny, Dietetyka w kosmetologii, Educator w cukrzycy, Coaching dietetyczny, Dietetyka sportowa, Dieta inne podejście, Dieta dzieci, Dietetyka kliniczna, PROFI I Dietetyka i motywacja, PROFI II Dietetyka I motywacja, Kurs dietetyki podstawowy oraz zaawansowany.Uważa, że w zdrowym stylu życia ważna jest równowaga. Nie ma jednego, najlepszego sposobu odżywiania. Każdy jest inny I dlatego do odżywiania należy podejść indywidualnie.

Izabela Cieżyńska

Izabela Cieżyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, studentka Akademii Osteopatii. Doświadczenie zdobywała między innym w I ligowych drużynach siatkówki mężczyzn i kobiet. Pasjonatka aktywności sportowej, głównie siatkówki i biegów ekstremalnych z przeszkodami. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Pomagam wrócić do sprawności osobom z problemami przeciążeniowymi narządu ruchu jak i tym, którzy przeszli zabiegi operacyjne.