TWOJE ZDROWIE TO NASZ PRIORYTET

Klinika SportMed jest miejscem, w którym z pełną odpowiedzialnością podejmujemy się walki o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Pasja, sumienność i doświadczenie pozwalają nam na rzetelną oraz efektywną pracę, w której najważniejszy jesteś TY.

Czytaj więcej

Nasz personel

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Mateusz Wroński

Mateusz Wroński

Fizjoterapeuta dorosłych
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, założyciel Centrum Rehabilitacji Sportmed, doświadczony terapeuta, trener, cutman, pasjonat sportu i zdrowia, miłośnik zwierząt. W chwili obecnej studiuje osteopatię na Osteopathie Schule Deutschland oraz osteopatię zwierzęcą na International School of Osteopathy for Animals. Prowadzi także terapię osteopatyczną i rehabilitację psów i kotów. Uczestnik wielu specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu fizjoterapii i osteopatii. W celu lepszego zrozumienia problemów pooperacyjnych i urazowych uczestniczy w operacjach ortopedycznych z jednym z najlepszych warszawskich chirurgów. Jest specjalistą w leczeniu urazów oraz ostrych i przewlekłych dolegliwości kręgosłupa. W swojej karierze współpracował m.in. z Klubem Sportowym AZS AWF Warszawa, I ligowym klubem siatkówki kobiet AZS UKSW Warszawa, Kadrą Narodową Szabli i Szpady Kobiet, Kadrą Narodową Kendo, Kadrą Narodową Lekkiej Atletyki, był także szefem sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Futbolu Amerykańskim, oraz głównym terapeutą i trenerem najlepszych w Polsce drużyn Futbolu Amerykańskiego. W pracy terapeuty stosuje techniki dostosowane indywidualnie do klienta zaczynając od technik powięziowych czy stawowych, kończąc na terapii cranio-sacralnej czy wisceralnej. Przez 10 lat wyczynowo trenował biegi sprinterskie, a następnie przez 5 lat futbol amerykański. Próbował także swoich sił w sportach walki i sportach siłowych.

Izabela Cieżyńska

Izabela Cieżyńska

Fizjoterapeutka niemowląt, dzieci i dorosłych
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz doktorantka tej uczelni , studentka osteopatii na Akademii Osteopatii. Pasjonatka aktywności fizycznej zwłaszcza siatkówki i biegów przeszkodowych. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu rehabilitacji i osteopatii niemowląt i dzieci. Swoją karierę terapeutki zaczynała pracą w I ligowych drużynach siatkówki kobiet, a następnie odnalazła powołanie do pracy z niemowlakami i dziećmi zdobywając swoje doświadczenie w prywatnych klinikach fizjoterapeutycznych. Iza zajmuje się u nas terapią dzieci i niemowląt, terapią uroginekologiczną, kobietami w ciąży i po porodzie oraz pacjentami z problemami bólowymi kręgosłupa .

Ilona Brusiło

Ilona Brusiło

Trener personalny
Trener personalny, a prywatnie mama Basi i pasjonatka biegania, a w szczególności biegów z przeszkodami, w których jest jedną z najlepszych Polek. Lubi uciekać od standardów, obserwować świat i wyłapywać szczegóły, co wykorzystuje w swojej pracy z ludźmi.

Aleksandra Sulej

Aleksandra Sulej

Dietetyczka
Dietetyczka w naszym Centrum Rehabilitacji. Uważa, że w zdrowym stylu życia ważna jest równowaga. Nie ma jednego, najlepszego sposobu odżywiania. Każdy jest inny i dlatego do odżywiania należy podejść indywidualnie.Na swoim koncie ma następujące kursy: Doradca dietetyczny, Dietetyka w kosmetologii, Educator w cukrzycy, Coaching dietetyczny, Dietetyka sportowa, Dieta inne podejście, Dieta dzieci, Dietetyka kliniczna, PROFI I Dietetyka i motywacja, PROFI II Dietetyka I motywacja, Kurs dietetyki podstawowy oraz zaawansowany.