TWOJE ZDROWIE TO NASZ PRIORYTET

Klinika SportMed jest miejscem, w którym z pełną odpowiedzialnością podejmujemy się walki o zdrowie i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Pasja, sumienność i doświadczenie pozwalają nam na rzetelną oraz efektywną pracę, w której najważniejszy jesteś TY.

Czytaj więcej

Opinie

Bo Twoje zdanie liczy się dla nas najbardziej

Szybka i profesjonalna pomoc. Wizyty zawsze odbywały się punktualnie w dogodnym dla mnie terminie. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały specjalista. Polecam w 100%
Opinia sport-med Alex Alex
Jestem pacjentką Pana Mateusza i jego centrum rehebilitacji już od dłuższego czasu. W chwili obecnej jestem w ciąży i okresowo doskwiera mi ból pleców w połączeniu z bólami więzadeł w pachwinach. Terapia u Pana Mateusza spowodowała, że czuję się jak nowo narodzona.
Opinia sport-med Tetiana Dembitska Tetiana Dembitska
Gorąco polecam! Pan Mateusz w bardzo szybkim czasie postawił mnie na nogi po operacji kolana. Wykazał się ogromną wiedzą, potrafił odpowiedzieć na każde zadane pytanie dotyczące stanu mojego zdrowia. Wizyty odbywały się punktualnie, w miłej, swobodnej atmosferze.
Opinia sport-med Magdalena G. Magdalena G.
Wspaniały fizjoterapeuta, fachowiec w swojej dziedzinie. Pomógł mi dojść do pełnej sprawności po operacji rekonstrukcji ACL. Doświadczenie ze sportowcami, pełny empatii i zrozumienia. Polecam z całego serca
Opinia sport-med Ola Ola